H S M  S A C  M E T A L

Hakkımızda

   Firmamız 1995 yılında buyana edindiği Ticari Tecrübeleri Teknolojik altyapılarla birleştirerek kalite odaklı sürdürülebilir yaklaşım içinde müşteri ziyareti esas alarak yürütmektedir.

 

 

HSM Sac Metal

Hizmetlerimiz

HIZIR SAC METAL SANAYİ gün geçtikçe istikrarlı bir şekilde büyüyen ve bir çok sektörde faliyet gösteren yüzlerce müşterisine iç piyasadan temin ettiği ürünlerle hizmet sunmaktadır.

Profil Grubu, Çatı malzemeleri, Sandwich panel, Hadde mamulleri, Hırdavat çeşitleriyle satış tecrübemize ek olarak artık hassas ve güvenilir işçiliğimizle HIZIR SAC METAL SANAYİ Sac işleme merkezimizde SAC’a şekil vermeye başladık

  • Abkant Büküm
  • Plazma Kesim
  • Giyotin Kesim
27+

Hizmet Yılı

14+

Personel

85%

Product Quality Index

92%

Energy Generation

Neden Hsm Sac Metal’i tercih etmelisiniz?

Gelişmiş Sac İşleme

HSM SAC METAL SANAYİ Sac işleme merkezimizde SAC’a şekil vermeye başladık.

Özel Ölçülerde İmalat

müşterilerimize sunduğumuz çeşitli sac ebatları ve türleri sayesinde plazma kesim, abkant büküm ve giyotin kesim gibi metal sac işleme ihtiyaçlarınızı ve TOPTAN & PERSKENDE SAC Satışlarımızla AYDIN’da tek adreste çözebilme kolaylığı sağlıyoruz.

Teknoloji & Arge Desteği

Firmamız 1995 Yılından Buyana Edindiği Ticari Birikimi Teknolojik Altyapılarla Birleştirerek Kalite Odaklı Sürdürülebilir Yaklaşım Içerisinde Müşteri Memnuniyetini Esas Alarak Yürütmektedir.

Fason Üretim

Firmamızın bünyesinde bulunan CNC Plazma, Abkant ve giyotinle sanayinin çeşitli sektörlerinde bulunan işletmelere çeşitli efsaflarda kesim kıvırma işleri yapılmaktadır.

İncele